Anasayfa / Kepenk ve Panjur Sistemleri
Kepenk ve Panjur SistemleriGözünüz arkada kalmasın kapınızı güvenle açın !

Çağdaş, kullanışlı estetik çözümle hayatınızı kolaylaştırın.

Hırsıza geçit vermeyen, kilit gerektirmeyen güvenli motor kilitleme sistemiyle, toz yağmur çamurdan koruyan yan fitil ve alt contası, stabilizeyi sağlayan yan tapaları, manuel ve motorlu seçenekleriyle mükemmel bir sistem. İşyerinizin, mağazanızın, iş hanınızın kapısının, garajınızın, kısaca güvenliğini istediğiniz mekanların hırsıza geçit vermeyen bekçisi.  Kepenk sistemlerinde kullanılan pencereli profil ve mikrodelikliprofiller sayesinde ürünlerinize teşhir imkanı sağlanır.
   

Kepenk Sistemleri

0.8 mm et kalınlığında galvaniz profilden üretilmektedir. 80'lik ve 110'luk olmak üzere iki çeşit profil tipi bulunmaktadır. Motor sistemi olarak italyan nice marka santral motoru kullanılmakta olup, motorun destekleyicisi olan yay sistemi kurularak uzun ömürlü kullanım sağlar. Elektrik kesintilerine karşı manuel açma - kapama yapılabilmektedir. Ayrıca kepenk sistemlerini istediğiniz renkte yaptırabilirsiniz.

Panjur Sistemleri

Ürün çeşidine göre 8 ile 18  mm et kalınlığında alüminyum profilden üretilmektedir. 39'luk , 55'lik ve 77'lik olarak üç çeşit profil tipi bulunmaktadır. Motor sistemi olarak fransız mosel veya somfy motor kullanılmakta olup, tüp boru üzerine bağlantı yapılmaktadır. Elektrik kesintilerine karşı redüktörlü motor tipi kullanılmalıdır. Poliüretan dolgulu profillerin belli standart renkleri olup ( beyaz,bej,kahverengi,siyah,metalik gri, vs. ), içi boş profillerde istenilen renk uygulanabilmektedir.