Anasayfa / Fotoselli Cam Kapı Sistemleri
Fotoselli Cam Kapı Sistemleri

* Mikroprosesör kontrol ünitesi; kendi kendine öğrenme özelliği

* Kış ve yaz için değişken genişlik ayarı

* Elektronik aksamın %95 rutubet -20 +50 C° çalışmaya uygun ve korozyona karşı korunmuş olması

* Elektrik kesilmelerinde kapının 80 defa açılıp kapanabilme özelliği

* Elektronik kilit

* Elektrik kesildiğinde 4 kg'lik bir güç ile iterek açılabilme özelliği

* Her türlü ve her hızdaki cisimlere göre ayarlanan radarları(1/500sn algılama hızı)

* Hızlı frenleme süresi sayesinde (330 cm/sn) taşıma hızlarını ayarlayabilme imkanı

* Kapı kanatları kapanırken arada bulunan hareketli cisimleri algılayıp tekrar açılış konumuna geçme özelliği (emniyet fotoseli)

* Üçlü taşıyıcı grup olarak geliştirilmiş taşıma özelliği (non abrasive) olmayan derlinin darbe emici özelliği ile tamamen sessiz çalışma imkânı

* Uzaktan kumanda, kartlı kodlu ve dokunmatik buton sistemi ile giriş, yangın güvenlik, anti panik açılış, bilgisayar kontrol sistemi gibi birimlerle entegre çalışabilme olanağı

Özellikle yaya giriş çıkışının yoğun olduğu oteller, akaryakıt istasyonları, alış veriş merkezleri, hastaneler, iş merkezleri süper marketler vb. binalarda hızlı açma kapama sağlayan kapı tipleridir. Yana kayar fotoselli kapılar olarak da bilinen bu kapılar, radarlarının bir cisim hareketi algıladığında açılması ve ayarlanabilir kısa süre içinde kapanması sebebiyle tercih edilirler.

Radarlı kayar kapı sesiz çalışır ve engellere karşı güvenliği mevcuttur. Radarlı kapı tek kanat veya çift kanat olarak hazırlanabilir. Radarlı kayar kapı canlı ve cansız bütün cisimlere duyarlı ve aktif-infraretsistemi ile çalışmaktadır. Çok fonksiyonlu kullanıma uygundur.