Anasayfa / HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA
MİSYONUMUZ
 
Fark Çelik Kapı olarak misyonumuz,müşteri hizmeti ,katma değerli ve yenilikçi hizmetler sunarak , dağıtım kanallarını büyütmek,güçlendirmek ve güçlü marka pozisyonunu korumaktır.
 
Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek,rekabette kazanan , bilgi,beceri,deneyim ve yetenekleri ile çözüm ortaklığı sunmaktadır.
 
Müşterilerine değer yaratmayı ilke edinmiş,güvenliği ve güvenilirliği ön planda tutan , gelişmeleri,değişimleri araştıran,bunları önceden belirleyerek  gerekli değişiklikleri hızla uygulayan,iş ahlakı,dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen,firma olarak pazarda tercih edilen önemli bir çözüm ortağıdır.
 
Çalışanlarımız ile birlikte ,müşterinin tatminini sağlayarak,sağlıklı gelişmeyi,evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmaktadır.En önemli sermayemiz,insan kaynağımızdır.Ürün hizmetimizin kalitesinin ve sürekliliğinin, çalışanlarımızın kalitesi ile başladığının her zaman bilincindeyizdir ve bunu önemseriz.
 
Ürünlerimize sahip çıkmak,satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak ,tüketici ilişkileri kunusundaki hassas yaklaşım  ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.
 
Kalitedeki öncülüğümüzü , müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı  yerine getirmek olduğunu benimseyen bir yapıya sahibiz.
 
Öncüsü olduğumuz sektörde daima ileriye dönük ve ihtiyaçları günün şartlarında ve imkanlarında en iyi şekilde sunmak ,vazgeçemeyeceğimiz başka bir temel ilkemizdir.
 
 
VİZYONUMUZ
 
Fark Çelik Kapı ,Müşteri memnuniyetini,sürekli gelişmeyi,kaliteyi,ekip çalışması,sosyal sorumluluğu,profesyonel yönetim anlayışını ,teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla,sektöründe Lider bir marka olmayı kendine “Vizyon” edinmiştir.
 
Gerek kendi gerekse müşterilerimizin hayal gücünü kullanarak,yeni fırsatlar,yeni oluşumlara girerek sektörde öncü olunması düşünülerek ,sadece kalıplaşmış ürün gamı olmadan , talep ve öneriler doğrultusunda istenilen her türlü oluşuma,yeniliğe açık olmak.
 
Her geçen yılda bir önceki yılımızdan daha iyi işler yaparak sorumluluklarımızı arttırmaya yönelik işler yapmak.
 
Sürekli ilerlemek adına teknolojideki yeniliklere uyum sağlayarak,katkıda bulunmak.
 
Güvenilir marka ve kaliteyi sadece Türkiye'ye değil Dünyaya güvenle sunmak.
 
Ar-Ge çalışmalarımız sayesinde,rakiplerimizden farklı,gelişen ve sürekli yenilenen dünyanın kullandığı en son teknolojileri ve ürünleri bir araya getirerek,uygulamak,destek vermek prensibinden hareketle,teknoloji ve üründe en iyi malzemeyi kullanarak “Müşteri-Satıcı” ilişkisini “Partner-Ortak” ilişkisi haline dönüştürmek. Bununla birlikte piyasaları oluşturan müşteri  ihtiyaçları tarafından dile getirilen çözümleri  tasarlayarak ,en uygun fiyat en üst kalite  oranını başarmak.Müşteri memnuniyetini esas kılarak yüz yüze yüzde yüz müşteri memnuniyetini her zaman hedef almak ve tüketiciyi korumak.
 
Güvenlik, ve bunu takip eden kalite ve estetik, insanların hayatında her geçen gün daha fazla yer alacaktır,bunun sonucu olarak insanlar bu alanlara yönlenmek, odaklanmak durumunda kalacaktır.Hedefimiz ise,güvenliği tam,kalitesi üst ve estetiği önemseyen bir yapı ile ihtiyaçları cevaplandırmak olacaktır.Güvenlik unsuru sadece belli bölgelerde değil  dünyada önemli ölçüde artacaktır.
 
Vizyonumuz ne hayaldir,ne de gerçekleşmeyecek bir düş,vizyonumuz istek,öneri ve şikayetleri çok iyi analiz ederek,potansiyelimizi hissetmemiz ve geleceği görmemiz demektir.